O Firmie

30 LAT W BRANŻY PROCENTUJE DOŚWIADCZENIEM!

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem mebli na wymiar. Oferujemy meble kuchenne, łazienkowe, biurowe, szafy i garderoby oraz wszelkiego rodzaju zabudowy. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych, funkcjonalnych oraz rzetelnie wykonanych mebli tapicerowanych. Oprócz usług znajdujących się w standardowej ofercie, nasza firma podejmuje się realizacji również tych nietypowych zamówień. Staramy się dotrzeć w gusta zarówno zwolenników tradycyjnego umeblowania, jak również wielbicieli niecodziennych, niekonwencjonalnych wnętrz.

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego naszym Klientom oferujemy wyłącznie oryginalne, najwyższej jakości produkty. Współpracujemy wyłącznie z ludźmi wysoce wykwalifikowanymi, specjalistami w swojej branży. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli. Do wyrobu mebli używamy wyłącznie najwyższej jakości drewna. Dużą wagę przywiązujemy do detali, ponieważ wbrew pozorom mają one niebagatelny wpływ na ostateczną strukturę i wygląd mebli.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową wszelkich komponentów do produkcji mebli. Mamy do Państwa dyspozycji ponad 9 tysięcy pozycji, spośród których z pewnością odnajdziecie produkty, których potrzebujecie.

Służymy dobrą radą i doświadczeniem, chętnie rozwiążemy każdy problem!

Serdecznie zapraszamy!

DANE KONTAKTOWE

ul. Karmelkowa 66
52-429 Wrocław
tel./fax: (71) 363-54-59

Nasze Usługi

W ramach naszych usług mogą liczyć Państwo na profesjonalny projekt. Zapewniamy pomiary, transport i montaż.

Szczegóły Ofert